image

Kalite politikası

Kalite politikamız, sağladığımız ürün ve hizmetlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, değer yaratmayan işlemleri ortadan kaldırarak kaynakların etkin kullanımı ile zamanında teslimat yapmak ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktır.

image

Hizmet kalitesi

Şirket, başarımızın ön önde gelen sırlarından birisi "Kaliteli, katma değerli ürün ve etkili satış sonrası hizmetlerimizdir." Satış sonrası hizmetlerimiz, siparişi alınan her ürün ile ilgili anlık raporlamalar ile müşteriyi satın almış olduğu ürünün üretim ve lojistik detayları konusunda anlık bilgilendirmesi ve güncellenmesi ve müşteri geri bildirimlerinin ilgili departmanlarca değerlendirilip sistemin geri bildirimler doğrultusunda gözden geçirilmesi olarak özetlenebilir. Müşterilerle ilişkilerimiz ürünlerimizi satın almalarıyla birlikte başlar ve devam eder. Müşteri memnuniyeti anlayışımız, tüm çalışanlarımızca kanıksanmış olup müşteri odaklı olmak ve müşteri profili gözetmeksizin her müşteriye aynı kalite standartları çerçevesinde hizmet vermek vazgeçilemez ilkelerindendir.


image

Müşteri memnuniyeti

"Müşteri Odaklılık" değeri dahilinde ki yegane hedefimiz sadece müşteri beklenti ve ihtiyaçlarının karşılanması değil hep beklentileri aşmaya odaklanmak ve bir adım önde olmaktır. 1961 yılından itibaren müşterilerinin desteğiyle büyüyen ve şirketçe benimsediğimiz "Müşteri Odaklılık" değeri dahilindeki yegane hedefimiz sadece müşteri beklenti ve ihtiyaçlarının karşılanması değil hep beklentileri aşmaya odaklanmak ve bir adım önde olmaktır. Geri bildirimleri değerlendirerek sürekli hizmet kalitemizi yükseltip hem katma değer oluşturmak hem de yeni başarılara imza atmak için müşteri memnuniyeti bizim için vazgeçilemez bir değerdir.